• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

ARI, YAŞLILARI YALNIZ BIRAKMAYACAK

23 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
388 defa okundu.
ARI, YAŞLILARI YALNIZ BIRAKMAYACAK

Boğlan Mahallesi Muhtarı Furat Arı, Koronavirüs tedbirleri kapsamında alış-veriş yapamayacak ailelerin ve evinden çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacağını söyledi.

Koronavirüs nedeniyle bir takım sınırlandırmalar getirilmesinden sonra Boğlan Mahallesi muhtarı vatandaşlara yardımcı olmak için bir uygulama başlattı.

Bu süreçte mutfak ihtiyaçlarını göremeyen vatandaşlar için bu ihtiyaçlarını gidereceği sözünü veren Muhtar arı şu ifadeleri kullandı: “Allah nasip ederse tüm mağdur insanların mutfağı olduk, olmaya devam ediyorum. Yardımlarımız devam ediyor. Gerçek mağdurlarımızı titiz bir şekilde incelemiş bulunmaktayım. İnşallah bütün mağdurlarımıza elimizden ne geliyorsa yapacağıma söz veriyorum. Mağdur kardeşlerim, Allah biliyor ben de sizi görüyorum inşallah hepinize kavuşacağız. Hayırsever kardeşlerime özelikle çok ama çok teşekkürlerimizi sunarım. Allah sizlerden razı olsun.”

Muhtar arı son olarak 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacağını şu sözler ile ifade etti: “Yaşlı annelerimiz ve babalarımız, ihtiyaçlarını karşılayamayan yaşlılarımız, hastalarımız yalnız değilsiniz. Boğlan mahallesi muhtarı olarak emrinizdeyim.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN