• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

AMATÖR LİGLERE KORONA MOLASI

16 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1322 defa okundu.
AMATÖR LİGLERE KORONA MOLASI

ASKF Başkanı Alimoğlu: ‘U19,U17,U16,U15,U14 müsabakaları askıya alındı, 1. Amatör Lig Play-Off müsabakaları ise seyircisiz oynanacak.’

Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto Gelişim Ligleri’nin bir sonraki karara kadar durdurulduğunu açıkladı. U19, U17, U16, U15, U14 liglerini askıya alan TFF, maçların ne zaman oynanacağı konusunda yeni bir bilgilendirme yapacak.

Gelişmelere ilişkin açıklama yapan Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF) Başkanı Ali Ekber Alimoğlu, U-19 Bingöl Şampiyonu Bingöl Gençlik Spor takımının önümüzdeki haftalarda oynanması beklenen 1. Kademe Grup müsabakalarının iptal olduğunu söyledi.

Bingöl’de 18 Mart’ta 5 takımın yer alacağı U-16 müsabakaları ile 10 Nisan’da 8 takımın yarışacağı U-17 müsabakaları ve 1 Nisan’da 5 takımın katılımıyla yapılacak U-15 müsabakalarının TFF kararı gereğince askıya alındığını belirten Alimoğlu; “U-14 Bingöl şampiyonu olan Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübümüz 26-29 Mart 2020 tarihlerinde Muş ilinde yapılacak Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Grup müsabakaları iptal edildi. Yine aynı tarihlerde Bingöl’de de 6 ilin katılımıyla yapılacak 1. Kademe Grup müsabakaları da askıya alınmıştır.” dedi.

AMATÖR LİG MAÇLARI SEYİRCİSİZ OYNANACAK

  1. Amatör Lig Play-Off müsabakaları 6 takımın katılımıyla 14 Mart-12 Nisan tarihleri arasında Aşağı Çarşı ve Düzağaç sentetik sahalarında seyircisiz oynanacağını da vurgulayan Alimoğlu: “Valilik koordinesinde Emniyet ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde maç oynanan sahalara seyirci alınmayacak, saha çevresinde de gerekli tedbirler alınacak” diye konuştu.
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN