• Dolar Alış / Satış: 5.754 / 5.764
  • Euro Alış / Satış: 6.365 / 6.377
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

AK PARTİ, REFERANDIM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA ZİYARETLERDE BULUNUYOR

27 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
600 defa okundu.
AK PARTİ, REFERANDIM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA ZİYARETLERDE BULUNUYOR

Ak Parti Solhan Teşkilatı, 16 Nisan’da yapılacak olan Referandum öncesi çalışmalarına devam ediyor. Genç Kürsü programları, hane ziyaretleri ve esnaf ziyaretleri ile çalışmalarına devam eden Ak Parti, siyasi partileri ve basını da ziyaret etti.

16 Nisan 2017 günü yapılacak Anayasa değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı sistemi Referandumu öncesi siyasi parti ve sivil toplum örgütleri çalışmaları devam ediyor. Ak Parti Solhan İlçe Başkanlığı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlığı çalışmaları devam ederken çalışmalar kapsamında ziyaretler de her kesime yönelik yapılıyor.

Yapılan çalışmalar kapsamında esnaf ziyaretinde de bulunan Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, AK Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu ve Gençlik Kolları Başkanı Harun Tunç ile beraberindeki heyet Solhanın Sesi Gazetesi’ni ziyaret ettiler.

Çalışmaların olumlu tepkiler ile devam ettiğini söyleyen Yıldız ve Doğu, ilçede faaliyet gösteren siyasi partiler ve esnafı ziyaret ettiklerini söylediler.

AK Parti Gençlik Kolları çalışmaları kapsamında Solhan Sağlık Hizmetleri ve Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, Yeni Mahalle ve Boğlan Mahallesi gençleri ile yapılan Genç Kürsü programlarında bir araya geldiklerini belirten Yıldız ve Doğu, hane ziyaretlerinin de devam ettiğini ve yapılan ziyaretlerde olumlu tepkiler aldıklarını ifade ettiler.

2007 yılında yapılan halk oylamasında Solhan’ın yüzde 99 oranında evet diyerek en büyük desteği veren merkezlerden biri olduğunu söyleyen Doğu, 16 Nisan’da yapılacak halk oylamasında da Solhan’ı Türkiye şampiyonu yapacaklarını sözlerine ekledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN