• Dolar Alış / Satış: 5.693 / 5.703
  • Euro Alış / Satış: 6.383 / 6.395
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

AĞRALI’DAN BİR DERECE DAHA

8 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1340 defa okundu.

Bingöllü atlet Yavuz Ağralı, Vodafone 14. İstanbul Yarı Maratonunda Türkler klasmanında 3.oldu. Ağralı yaptığı açıklamada, kariyerinin en iyi derecesini (1.04.17) koştuğunu belirtti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından Vodafone’un isim sponsorluğunda düzenlenen Vodafone 14. İstanbul Yarı Maratonu yapıldı. “Gel beraber koşalım” sloganıyla tarihi yarımadada gerçekleştirilen organizasyonda 21 kilometrelik yarı maraton ve 10 kilometre koşularına yaklaşık 100 ülkeden 10 binin üzerinde çipli atlet katıldı.

BİNGÖLLÜ ATLET ÜÇÜNCÜ OLDU

Bingöllü atlet Yavuz Ağralı, Vodafone 14. İstanbul Yarı Maratonunda Türkler klasmanında 3.oldu. Ağralı yaptığı açıklamada, kariyerinin en iyi derecesini (1.04.17) koştuğunu belirtti. Ağralı; “28 Nisan da Hamburg maratonundan önce benim için çok iyi bir test oldu. Başta bana güvenip Kenya ya kampa gönderen Bingöl valimiz Sayın Kadir Ekinci beye eski belediye başkanımız sayın Yücel Barakazi beye şimdiki Belediye Başkanımız sayın Erdal Arıkan beye ve bunların oluşmasında büyük emekleri olan çok değerli Semiramis Bektaş Karaarslan hocama, Federasyon Başkanımız sayın Fatih Cintimar beye, antrenörlerim Gülsen tosun tunç ve Khalid hocalarıma, Bingöl’deki hocalarım Ahmet demir ve Nihat kaya hocama, bana dua eden arkadaşlarıma dostlarıma ve aileme sonsuz teşekkür ederim.” dedi.

BingölNet.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN