• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

6 GK LİSTESİ AÇIKLANDI

7 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
793 defa okundu.
6 GK LİSTESİ AÇIKLANDI

Solhan’da 6 güvenlik korucusu kadrosu için yapılan sözlü sınav sonucunda başarı durumunu gösteren isim listesi ve başarılı olan adaylardan istenilen belgeler ve faaliyet takvimi açıklandı.

Solhan’da görevlendirilecek 6 Güvenlik Korucusu (GK) kadrosu için sözlü sınav yapıldı. Yapılan sınav sonucunda başarı durumunu gösterir liste açıklandı.

Solhan’da 4 köy için yapılan başvurular sonucu alınacak 6 Güvenlik Korucusu kadrosu için yapılan sözlü sınav sonucunda başarı durumunu gösteren isim listesi;

  1. Mehmet Fesih Ayrı – Arslanbeyli
  2. Muzaffer Yılmaz – Arslanbeyli
  3. Servet Uzun – Asmakaya
  4. Fatih Çelik – Kale
  5. Adil Çeliker – Yenibaşak
  6. Ömer Can Çabadak – Arslanbeyli

Başarılı olan adaylardan istenilen belgeler ve faaliyet takvimi ise şu şekilde paylaşıldı:

1.Adaylar 02 Ekim 2019 tarihinden itibaren 11 Ekim 2019 mesai bitimine kadar tam teşekküllü hastaneden “Silahlı Güvenlik Korucusu Olarak Görev Yapabilir” ibareli sağlık kurulu raporunu Solhan İlçe Jandarma Komutanlığına elden teslim edecektir. Belirtilen tarih içerisinde raporu teslim etmeyen ve raporu olumsuz olanların adaylıkları iptal edilecektir.

2.Başarılı olan adaylara 11 Ekim 2018 tarihli 182 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile yürürlüğe giren Güvenlik Korucuları Yönetmeliğine istinaden güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yapılacaktır.

3.Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlananlar 15 günlük görev başı eğitimine tabi tutulacaktır. Eğitim ve atışlarda başarısız olanların adaylıkları iptal edilecektir.

İsteklilere ilanen duyurulur.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN